PROJEKTAS „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2020“ I ETAPAS

Lietuvos%20gimtadienis%20035

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) jau ne pirmą kartą kviečia dalyvauti projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kurio tikslas didinti vaikų fizinį aktyvumą, skatinti ikimokyklinių ugdymo įstaigų bendradarbiavimą, profesinę pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus, tad ir šiemet, vedini kilnaus tikslo, tapome projekto dalyviais. Vasario 26 d. lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ vyko „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“, I etapo festivalis, kuris prasidėjo iškilmingu vėliavų įnešimu, nuotaikingu kiškiuko Olimpiuko nuteikimu bei linksmu mankštos šokiu. Žaidynėse ūžė ir sportiniu azartu tryško visi įstaigos ugdytiniai nuo mažiausio iki didžiausio. Renginyje dalyvavo 10 lopšelio-darželio komandų. Dalyviai buvo greiti, ištvermingi ir susikaupę. Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos diplomais ir vaisių krepšeliais. Į antrąjį žaidynių etapą kovo mėnesį deleguota „Kačiukų“ grupės komanda, kuri varžysis su regiono ikimokyklinukais.

Žaidynės