MĖGSTAMIAUSI VAIKŲ EKSPERIMENTAI

Respublikinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir mokytojų projektas „Mėgstamiausi vaikų eksperimentai“
      2021 m. kovo-balandžio mėnesiais Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ bendruomenė organizavo respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir mokytojų virtualų projektą „Mėgstamiausi vaikų eksperimentai“.
      Projekto tikslas – virtualioje erdvėje pasidalinti mokytojų darbo patirtimi, idėjomis kaip organizuoti vaikams tikslingus tyrinėjimus, įvairius bandymus, eksperimentus, pasitelkus įvairias priemones. Virtualioje darbų parodoje dalyvavo Lietuvos Respublikos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikai ir pedagogai iš Vilniaus, Ignalinos, Palangos, Šiaulių, Anykščių, Šilutės, Klaipėdos, Marijampolės, Alytaus, Biržų miestų. Nuoširdžiai norime padėkoti visiems projekto dalyviams už aktyvų dalyvavimą ir bendradarbiavimą.
      Mėgstamiausius Lietuvos vaikų eksperimentus galite peržiūrėti pateiktame dokumente Mėgstamiausi vaikų eksperimentai.