TOLERANCIJOS DIENA DARŽELYJE

TOLERANCIJA%20017

Lapkričio 15 dieną buvo paminėta Tarptautinė Tolerancijos diena darželyje. Auklėtojos (G.Dubauskienė ir A.Urbonienė) vaikams kalbėjo apie toleranciją, mandagumą, nuoširdumą, apie tai, su kuo susiduriame gyvenime. Kartu su ugdytiniais išsiaiškinome kokia žodžio „Tolerancija“ reikšmė, koks yra tolerantiškas vaikas, kaip reikia būti tolerantišku, jog reikia priimti kiekvieną vaiką, ne tik išsiskirianti išvaizda, bet ir skirtingų pažiūrų. Tolerancijos simbolis šiais metais ŠVYTURYS – jis reiškia pagalbą ieškantiems kranto laivams, padeda neužplaukti ant seklumos. O mūsų ŠVYTURYS mums padės tarpusavyje gražiai bendrauti. „Bitučių“, „Elfų“, „Kačiukų“, „Skruzdėliukų“ grupių vaikai piešė, aplikavo švyturį. Kiekvieną dieną vaikai susiduria su tokiais žodžiais kaip „draugystė“, „pagalba draugui“, „nuoširdumas“, „pasitikėjimas“, „pakantumas“, „mandagumas“, „pagarba“, todėl vaikai pažadėjo nuo šiandien būti geresniais negu buvo vakar. Visi kartu įsitikinome, kad tolerancijos galime mokytis visur ir visada. Būkime tolerantiški!

Tolerancijos minėjimas