„LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2019“ II ETAPAS

Lietuvos%20mazuju%20zaidynes 2019%20091

Kovo 21 d. Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje suorganizavome projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“ II etapą. Projektą vykdo Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Šiais metais projekte dalyvauja daugiau kaip 200 Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Šis respublikinis projektas - tai puiki priemonė skatinanti vaikų fizinį aktyvumą, bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, vaikai susipažino su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis. Festivalyje dalyvavo visi Anykščių mieto lopšeliai-darželiai „Žilvitis“, „Spindulėlis“ „Eglutė“ ir „Žiogelis“. Žaidynės prasidėjo iškilminga dalyvių eisena, olimpinės ir „Lietuvos mažųjų žaidynių“ vėliavų iškėlimu. Dalyvius sveikino ir sėkmės varžybose linkėjo žaidynių koordinatorės, mūsų lopšelio-darželio pedagogės, Liuba ir Laura. O kiškiukas Olimpiukas (auklėtoja Daiva) mažuosius sportininkus varžybų metu ragino nepasiduoti, kovoti draugiškai ir garbingai iki pabaigos. Pasimankštinę skambant olimpinei dainai, ugdytiniai jėgas išbandė penkiose estafetėse, kurios pareikalavo ne tik ištvermės, greičio, jėgos, bet ir mąstymo bei pastabumo. Pergale džiaugėsi ir teisę dalyvauti III etape, kuris vyks Panevėžyje, iškovojo Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Spindulėlis“ komanda. Šventės pabaigoje visi projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“ dalyviai apdovanoti organizatorių padėkomis, knygomis ir marškinėliais su žaidynių logotipu. Dėkojame Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos bendruomenei, Anykščių kūno kultūros sporto centro treneriams Gaudvinui Šniaukštui ir Renatui Puikiui prisidėjusiems organizuojant žaidynes „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“.

mažųjų žaidynės