Moterų futbolas

54356125 333701547267583 5539635667190939648 n

I vieta turnyre „Moterys už futbolą“ Kovo 7 d. mūsų lopšelio-darželio komanda „Čia ir dabar“ dalyvavo moterų futbolo turnyre „Pasitinkam kovo 8-ąją žaisdamos futbolą“, kuris vyko A. Baranausko pagrindinėje mokykloje. Šio renginio tikslas – populiarinti moterų futbolą Anykščiuose. Turnyre dalyvavo net 6 komandos: Anykščių rajono policijos, A. Baranausko pagrindinės mokyklos, Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Žiogelis“ dvi komandos „Ugnis“ ir „Žaibas“, Anykščių specialiojo ugdymo skyriaus ir mūsų lopšelio- darželio „Žilvitis“ komanda.
Renginio metu vyko ne tik atkaklios futbolo kovos, bet ir kitos pramogos: turnyro dalyvių bendra mankšta, kurią vedė moksleivės Samanta ir Liepa. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, varžybose nei vienai komandai nepavyko išvengti pralaimėjimų. Finale susitiko A. Baranausko mokyklos „Baronaitės“ ir darželio-lopšelio „Žilvitis“ komanda „Čia ir dabar“. Rezultatas 1:0 – laimėjo „Čia ir dabar“! Taikliausia komanda – lopšelio-darželio „Žiogelis“ komanda „Žaibas“ – Viktorija, Toma, Aurelija. Greičiausiai estafetę įveikė mūsų lopšelio-darželio komanda „Čia ir dabar“ - Živilė, Laura ir Liuba. Turnyrą organizavo treneris Juozas Šiaučiulis ir jo suburta pagalbininkų komanda. Moterys ir merginos buvo apdovanotos medaliais, prizais, dovanomis, besiskleidžiančių tulpių žiedais.

moterų futbolas