RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ, TĖVŲ, MOKYTOJŲ IR KITŲ BENDRUOMENĖS NARIŲ NUOTRAUKŲ PARODA „EGLUTĖ ŠIMTMEČIUI“

Virselio

2018 m. gruodžio mėn. Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ bendruomenė organizavo respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, tėvų, mokytojų ir kitų bendruomenės narių nuotraukų parodą „Eglutė šimtmečiui“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti. Tikslas – skatinant saviraišką, kūrybiškumą bei bendruomeniškumą, stiprinti vaikų meninės kompetencijos įgūdžius, teikti kūrybinį džiaugsmą, ugdyti supratimą apie istorines, kalendorines šventes. Parodos iniciatorės – Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ auklėtojos Genovaitė Dubauskienė ir Asta Bakūrienė. Nuotraukų parodoje dalyvavo 32 ugdymo įstaigos iš: Šiaulių, Vilniaus, Kalvarijos, Anykščių, Kauno, Kelmės, Širvintų, Telšių, Ukmergės, Panevėžio, Jonavos, Alytaus, Kėdainių, Radviliškio, Naujosios Akmenės, Raseinių. Dalyviai atsiuntė 58 nuotraukas. Ačiū, parodos dalyviams, už kūrybiškumą ir išradingumą puošiant eglutes. Dalyvavusiems parodoje pedagogams bus išsiųstos – padėkos. Anykščių lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ nuotraukų paroda lankytojus džiugins iki sausio 18 d. O kas neturi galimybės atvykti į lopšelį-darželį „Žilvitis“ kviečiame pasidžiaugti išradingais kūrybiniais darbais.

EGLUTĖ ŠIMTMEČIUI