SVEČIAI IŠ JONAVOS LOPŠELIO-DARŽELIO „SAULUTĖ"

03

Lapkričio 14 d. lopšelį-darželį „Žilvitis“ aplankė viešnios iš Jonavos lopšelio-darželio „Saulutė". Kaip smagu atrasti naujų draugų. Lankydamiesi mūsų įstaigoje, svečiai apžiūrėjo patalpas ir edukacines erdves. Viešnios mūsų darželio pedagogėms pristatė pranešimą „Vaikų socialinių emocinių įgūdžių ugdymo galimybės ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose“. Seminaro metu susipažinome su socialinių emocinių įgūdžių ugdymo programa Kimochis bei aptarėme praktinius jos įgyvendinimo aspektus. Jonavos lopšelio-darželio „Saulutė" psichologė ir socialinės pedagogė teigė, kad ankstyvas socialinių emocinių įgūdžių ugdymas yra efektyvus ir daro teigiamą įtaką vaikų psichikos sveikatai.

Todėl įkvėpti sėkmingo viešnių pavyzdžio, nuo 2018 m. gruodžio mėn. „Elfų“ grupės auklėtojos pradės įgyvendinti Kimochis programą savo grupėje.

Svečiai