Dėl nemokamo maitinimo priešmokyklinukams

Info

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. visi priešmokyklinukai ir pirmokai, turi teisę į nemokamus pietus nevertinant šeimos gaunamų pajamų. Jeigu pageidaujate, jog nemokami pietūs būtų skirti Jūsų vaikui, reikia užpildyti prašymo-paraiškos gauti mokinių nemokamą maitinimą nevertinant pajamų SP-11 (A) formą.

• Prašymus-paraiškas galite teikti šiais būdais:
    • Elektroniniu būdu per socialinės paramos informacinę sistemą http://spis.lt/ ;
    • Anykščių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje socialinio darbo organizatorei Kristinai Giliuvienei (J. Jablonskio g. 32, Anykščiai). Būtina išankstinė registracija tel. (8 381) 52 261;
    • Lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ galite užpildyti tik prašymo-paraiškos gauti mokinių nemokamą maitinimą nevertinant pajamų SP-11 (A) formą.
  • Prašymo-paraiškos gauti mokinių nemokamą maitinimą nevertinant pajamų SP-11 (A) forma
  • Norint gauti nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti kreipkitės į Anykščių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus socialinio darbo organizatorę Kristiną Giliuvienę (Jablonskio g. 32, Anykščiai). Būtina išankstinė registracija tel. (8 381) 52 261. Mokinio reikmenims skiriama, jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų (toliau vadinama - vidutinės pajamos vienam asmeniui) per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų (toliau - VRP) dydžio (187,5 Eur). Parama mokinio reikmenims įsigyti taip pat gali būti skiriami, jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės kaip 250 Eurų, atsižvelgiant į gyvenimo sąlygas šiais atvejais: ligos, nelaimingo atsitikimo, kai motina ar tėvas vieni augina vaiką (vaikus), kai šeima 3 ir daugiau vaikų ar bent vienas iš šeimos narių yra neįgalus.