VIKTORINA „MANO GIMTINĖ“

Viktorina mano%20gimtine 2020%20064

Minint 30-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines, kovo 10 dieną, vyko viktorina „Mano gimtinė“. Renginyje dalyvavo lopšelio-darželio „Žilvitis“ priešmokyklinio amžiaus vaikai. Dalyviai buvo suskirstyti į tris komandas – geltonieji, žalieji ir raudonieji. Viktoriną pradėjome nuo dainelių ir eilėraščių Lietuvai. Renginio metu vaikai dėliojo dėliones su Lietuvos regionais, minė mįsles, sprendė kryžiažodį, iš pabirusių raidelių dėliojo lietuviškus žodžius. Draugiškos viktorinos metu komandos stengėsi išvardinti kuo daugiau Lietuvos medžių, upių bei miestų, o taip pat ir mūsų krašto – Anykščių įžymias lankytinas vietas. Viktorina vaikams neprailgo. Už šaunų dalyvavimą komandos apdovanotos diplomais ir Lietuvos vėliavos spalvų obuoliais.

viktorina