ŠEIMŲ OLIMPINĖS ŽAIDYNĖS „TRYS KARTOS -VIENA ŠIRDIS“

2019 10%20301

2019 m. Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ bendruomenė vykdo projektą „Trys kartos – olimpiniame sukūry“. Projekto veikla orientuota į tarpusavio bendravimo, asmenybines vertybes, sveikos gyvensenos pradmenų įgijimą, įvairių kompetencijų tobulinimą bendradarbiaujant su įvairių kartų atstovais. Todėl į šių metų programos veiklą nusprendėme sujungti tris kartas - vaikus, tėvelius ir senelius. Siekdami trijų kartų bendrystės, spalio 9 d. suorganizavome šeimų olimpines žaidynes „Trys kartos-viena širdis“. Pagrindinis šventės tikslas buvo suburti darželio bendruomenę, smagiai praleisti laiką kartu ir išbandyti jėgas sportinėse rungtyse. Šventėje dalyvavo dvylika šeimų. Pasiskirstę spalvų komandomis, sporto šventės dalyviai susirinko lopšelio-darželio salėje. Šeimos šventė prasidėjo iškilmingu visų pasveikinimu, buvo pakelta olimpinė vėliava ir visi smagiai nusiteikę šokome mankštos šokį „Laikas keltis“. Vėliau vaikams, tėveliams ir seneliams teko įveikti šešias estafečių rungtis, smagiai leisti laiką, patirti džiugių emocijų. Po medalių įteikimo visų dalyvių laukė jau tradicine tapusi - kareiviška košė su daržovėmis. Valgydami košę vaikai dalijosi įspūdžiais: „Man tai patiko, kai mane nešė tėtis ir senelis“, „O man labiausiai patiko su mama paspirtuku važiuoti“, „O man tai viskas gerai buvo ir senelis net sportavo“. Dėkojame už gražią šventę visiems dalyvavusiems, džiaugiamės ir didžiuojamės šaunia ir sportiška lopšelio-darželio „Žilvitis“ bendruomene. Olimpiniai žiedai sujungia visus žemynus, taip ir mūsų trys kartos susijungė į bendrą visumą.

Šeimų šventė