Akcija „Darom“

Anyksciai zilvitis

AKCIJA „DAROM“ Rugsėjo 20 d., penktadienį, 10:30 val. lopšelio-darželio bendruomenė dalyvavo respublikiniame Pasaulinės tvarkymosi dienos sąspietyje (flashmob’e), kuris buvo skirtas pasaulinei aplinkos tvarkymo dienai paminėti. Jo metu, darželio kieme, vaikai ir suaugusieji sustojo vaizduodami upę ir žemę. Taip jie išreiškė savo mintį aplinkosaugos tema „Švari žemė, švarus vanduo, šviesi šypsena vaikų veiduos". Iš viso sąspietyje dalyvavo 161 mokykla ir darželis, apie 28.200 dalyvių. 10 daugiausiai „like“ iki spalio 14 d. surinkusios mokyklos pereis į antrą etapą. Mūsų lopšelio-darželio „Žilvitis“ "World Cleanup Day" nuotraukos yra įdėtos „Darom“ Facebook https://www.facebook.com/mesdarom.lt/photos/pcb.2370686246312779/2370685816312822/?type=3&theater . Palaikykite mūsų bendruomenės idėją paspausdami žodelį „patinka“. Taip pat pasidalinkite šia nuoroda ir paprašykite, kad kiek galima daugiau žmonių paspaustų "patinka". Paprašykite, kad jie visi paspaustų "patinka" ir ant "Darom" Facebook paskyros.

Akcija darom