LIETUVIŲ LIAUDIES RATELIŲ IR ŽAIDIMŲ VAKARAS „ELFŲ“ GRUPĖJE

60299297 10205703898193025 2635567481023889408 n

„Elfų“ grupės tėveliai aktyviai dalyvavo šeimos šventėje. Šeimos, pasipuošę tautiniais rūbais ir lietuviškais akcentais rūbuose, susirinko į šventę pagal projektą „Tradicijų ir papročių skrynią atvėrus“. Mūsų šventės tema – lietuvių liaudies ratelių ir žaidimų vakaras. Mes su vaikais pamokinome tėvelius lietuvių liaudies žaidimą „Kiškelis ir voverė“. O tada vieni po kitų mamos, tėčiai mokino mus: žaidimų, ratelių. Visi kartu įsiliejome į muziką, liaudies kūrybą. Buvo taip gera, šilta ir smagu, kad net nepajautėme kaip prabėgo kartu praleistas laikas. Vaikai labai didžiavosi savo tėveliais, tėveliai vaikais, o mes savo didele šaunia bendruomene. Po šventės visi dar prisiminė, vieni vienus, kiti kitus žaidimus, svarbiausiai, kad šie žaidimai visus suartino.

liaudies žaidimai