Žaidimai moko Email

Respublikinis ikimokyklinio ugdymo įstaigų specialiųjų pedagogų ir logopedų

prevencinis projektas „Žaidimai moko“

2018 m. spalio mėn.- 2019 m. balandžio mėn. Anykščių lopšelyje-darželyje „Žilvitis" jau trečius metus vykdomas respublikinis prevencinis projektas  „Žaidimai moko". Projekto organizatorius – Kelmės rajono pedagoginė psichologinė tarnyba, projekto iniciatorė ir koordinatorė – specialioji pedagogė metodininkė Gilija Gajauskienė.

Projektas skirtas 5-6 metų vaikų regimojo ir erdvės suvokimo lavinimui.

Projektą vykdo logopedė Viktorija Jurkėnaitė kartu su “Bitučių” grupės auklėtojomis Milda Babenskiene ir Jolanta Sasnauskiene.

Tikslas - specialiųjų užduočių ir žaidimų pagalba lavinti erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius.

Uždaviniai:

1. Plėsti laiko ir erdvės sąvokas;
  2. Lavinti smulkiąją motoriką, vizualinius procesus (gebėjimą atpažinti, skirti, įsiminti matomus vaizdus);
  3. Gausinti žodyną, tikslinti gramatinę kalbos sandarą.

Mažais žingsneliais menų pasaulin Email

2007 m.  pradėtas vykdyti ir tęsiamas projektas „Mažais žingsneliais menų pasaulin“

Mano gimtinė – tai mano šeima Email

2008 m. pradėtas vykdyti ir tęsiamas projektas „Mano gimtinė – tai mano šeima“ I, II