Žaidimai moko Email

Respublikinis ikimokyklinio ugdymo įstaigų specialiųjų pedagogų ir logopedų

prevencinis projektas „Žaidimai moko“

2017 m. spalio mėn.- 2018 m. balandžio mėn. Anykščių lopšelyje-darželyje „Žilvitis" vykdomas respublikinis prevencinis projektas  „Žaidimai moko".  Projektas skirtas 5-6 metų vaikų regimojo ir erdvės suvokimo lavinimui. Projektą vykdo logopedė Viktorija Jurkėnaitė.

Šio projekto tikslas - specialiųjų užduočių ir žaidimų pagalba lavinti penkiamečių, šešiamečių erdvės, regimąjį suvokimą, tikslinti ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius.

Uždaviniai:

1. Lavinti erdvės ir regimąjį suvokimą, vizualinius procesus (gebėjimą atpažinti, skirti, įsiminti matomus vaizdus), smulkiąją motoriką;
  2. Plėsti erdvės sąvokas;
  3. Gausinti žodyną, tikslinti gramatinę kalbos sandarą.
  4. Skatinti ikimokyklinių įstaigų specialiuosius pedagogus ir logopedus įvairinti ugdymo procesą, siekiant geresnės ugdymo kokybės.

Per projekto „Žaidimai moko" veiklas vaikai susipažįsta su erdvės sąvokomis: „kairė - dešinė", „aukštai-žemai", „ilgas-trumpas-vienodi". Vaikai atlieka įvairius darbelius: piešia, karpo, klijuoja, apvedžioja, deklamuoja ketureilius ir kt.

Skaityti daugiau...

Mažais žingsneliais menų pasaulin Email

2007 m.  pradėtas vykdyti ir tęsiamas projektas „Mažais žingsneliais menų pasaulin“

Mano gimtinė – tai mano šeima Email