Visos
dėl nemokamo maitinimo Email

DĖL NEMOKAMO MAITINIMO


Informuojame, kad nuo 2018 m. sausio 1 d. pasikeitė valstybės remiamų pajamų dydis (VRP): nuo 102 Eur padidėjo iki 122 Eur. Šis rodiklis apsprendžia teisę į socialinę paramą mokiniams (priešmokyklinukams). Pagal priešmokyklinio ugdymo programą ugdomas vaikas turi teisę į nemokamus pietus, jei vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 VRP (183 Eur), o atitikus sąlygas, nustatytas Anykščių rajono savivaldybės tarybos 2014 m. vasario 27 d. sprendimu Nr. 1-TS-94 patvirtinto tvarkos aprašo 5.2.1 – 5.2.6 papunkčiuose, ir kai VRP yra mažesnės nei 2 VRP dydžiai (244 Eur).Anksčiau negavę nemokamo maitinimo dėl per didelių pajamų, galite kreiptis iš naujo į socialinės paramos skyrių. Atitikus nustatytas sąlygas, bus skirtas nemokamas maitinimas iki mokslo metų pabaigos.

 
Prevencinė akcija „Apsaugok mane“ Email

PREVENCINĖ AKCIJA „APSAUGOK MANE“


2018 m. sausio mėnesį „Drugelių“, „Boružėlių“, „Saulės Zuikučių“, „Bitučių“ ir „Elfų“ grupių vaikai piešė piešinius prevencinei akcijai „Apsaugok mane“.

 

Skaityti daugiau...
 
sausio 13-ąjai Email

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENAI ATMINTI

Sakau, kokie mes stiprūs, kai mano ranka tavo rankoje,

o tavo ranka – jo rankoje.

Šitoje visą Lietuvą apkabinusioje rankų grandinėje

amžinai jausime ir jų, žuvusiųjų, rankas,

jie stovės kartu su mumis, kaip tą sausio 13-osios naktį,

prieš tankus ir automatus, prieš tamsą ir smurtą,

prieš begėdišką melą ir šmeižtą.


Poetas Justinas Marcinkevičius

 

Skaityti daugiau...
 
Trys karaliai Email

TRIJŲ KARALIŲ DOVANOS


 

Sausio 5 dieną vyresniųjų grupių vaikai surengė atsisveikinimą su Kalėdų eglute. Taip pat buvo paminėta Trijų Karalių šventė. Žiema (auklėtoja Dalia) skaitė vaikams pasaką „Augo girioje maža“ apie skarotos eglutės kelionę, o mažieji Trys Karaliai (Vytis, Mantas ir Jonas) apdovanojo visus darželio vaikučius dovanomis.

Skaityti daugiau...
 
Dainų dainelė 2018 Email

DAINŲ DAINELĖ 2018

Sausio 8 d.  mūsų darželio trys solistės dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė 2018” rajono etape, vykusiame Anykščių muzikos mokykloje. Paulina Kvieskaitė tapo laureate ir toliau dalyvaus vaikų ir mokinių konkurso „Dainų dainelė 2018“ zoniniame ture Panevėžyje. Guostė Grikevičiūtė ir Dileta Korženiauskaitė buvo apdovanotos Švietimo skyriaus dovanomis. Labai džiaugiamės ir linkime solistėms sėkmės toliau draugaujant su muzika. Dainininkes konkursui rengė lopšelio–darželio meninio ugdymo mokytoja Jurgita Baldauskienė.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Puslapis 4 iš 24

Emblema

logo.jpg

Prevencinė programa

Apklausa požiūris

Kas jums svarbiausia renkantis darželį
 
drugeliai.jpg

Projektas

Projektas