Visos
Lietuvos mažųjų žaidynės Email

LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS

 

2018 m. kovo 13 dieną Anykščių lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ vyko projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės “ I-ojo etapo festivalis. Šio projekto organizatoriai yra Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

 

Skaityti daugiau...
 
Viktorina Email

VIKTORINA, SKIRTA KOVO 11- ĄJAI

 

Šiandien, kovo 9 d. menų salėje vyko interaktyvi viktorina, skirta Kovo 11-ąjai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui. Dalyvavo trys komandos iš „Saulės Zuikučių”, „Boružėlių” ir „Elfų” grupių. Vaikai susikaupę atsakinėjo į klausimus apie Anykščius, apie Lietuvą, mynė mįsles, dėliojo Lietuvos vėliavos dėlionę.

Skaityti daugiau...
 
Muzikos grupė Email

KONCERTAS

 

Šiandien, kovo 6 d. į svečius atvyko šauni kompanija iš Šiaulių „Trys draugai“, lydima Romo Trijonio, Vaidos Trijonytės ir Andriaus Trijonio, kuri surengė tikrą muzikinį koncertą. Vaikai sugužėjo į muzikos salę pasiklausyti linksmų dainelių, istorijų, pasigrožėti personažais, kartu pašokti ir padainuoti.


 
tautiniai kostiumai Email

VAIKIŠKI TAUTINIAI KOSTIUMAI

 

Šiandien, kovo 2 d. darželinukus pasiekė Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ dovanos: 16 vaikiškų tautinių kostiumų. Vaikai su džiaugsmu suskubo pasimatuoti ir pasipuošti.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Puslapis 3 iš 24

Emblema

logo.jpg

Prevencinė programa

Apklausa požiūris

Kas jums svarbiausia renkantis darželį
 
skruzdeliukai.jpg

Projektas

Projektas