Visos
Paroda Email

RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ, TĖVŲ, MOKYTOJŲ IR KITŲ BENDRUOMENĖS NARIŲ NUOTRAUKŲ PARODA

„EGLUTĖ ŠIMTMEČIUI“

Visus, visus kviečiame dalyvauti nuotraukų parodoje „Eglutė šimtmečiui“. Iki 2018 m. gruodžio 20 d. vaikai kartu su tėveliais, mokytojais puoš eglutę, dedikuotą Lietuvos šimtmečiui. Eglutės, pasitelkiant išmonę, puošiamos iš pačių įvairiausių medžiagų. Darbus nufotografuokite, atspausdinkite spalvotu spausdintuvu (A4 dydžio formatu), laminuokite ir atsiųskite ar pristatykite iki 2018 m. gruodžio 21 d. adresu: Anykščių lopšelis-darželis „Žilvitis“, Muziejaus g. 20, 29147 Anykščiai. Detalesnė informacija pridedama

100-mečiui eglutė NUOSTATAI

 
Judumo savaitės renginiai Email

JUDUMO SAVAITĖ - 2018Lietuvoje, kaip ir daugelyje Europos šalių, rugsėjo 17 -21 d. buvo organizuojama didžiausia pasaulyje gyventojų judumą skatinanti kasmetinė miestų kampanija – Europos judumo savaitė.
Kampanijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, skatinti gyventojus, ypač miestiečius, išsaugoti švarų orą, kuo mažiau važinėti automobiliu, daugiau vaikščioti pėsčiomis, naudotis viešuoju transportu, dviračiu ar pasirinkti kitą aplinkai palankią susisiekimo priemonę. Šiais metais Europos judumo savaitės šūkis – „Pasirink ir judėk“.

 

 

Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo pirmoji Email

 
2018-05-25 Email

SUDIE, DARŽELI

 

Gegužės 25 dieną „Boružėlių“ grupės vaikai atsisveikino su darželiu. Šventiškai papuoštoje salėje susitiko ir vaikai, ir jų artimieji. Skambėjo muzika, liejosi eilėraščių posmai, valso ritmu sukosi poros. Gavę diplomus ir prisiminimo dovanėles, vaikai išėję į lauką į dangų paleido balionus - svajones. Geros kloties, būsimiesiems pirmokams ir gražios vasaros.

 
2018-05-23 Email

BRONĖS BUIVYDAITĖS MUZIEJUJE PLAZDENO „MĖLYNASIS DRUGELIS“

 

Šiandien rašytojos Bronės Buivydaitės memorialinio muziejaus kiemelyje vykusioje Meistrelio šventėje mūsų „Boružėlių“ grupės lėlių teatro artistai ( vadovė Dalia Bieliūnienė) savo bendraamžiams iš lopšelių-darželių „Spindulėlis“, „Eglutė“ ir „Žiogelis“ suvaidino Br. Buivydaitės pjesę „Mėlynasis drugelis“.

 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Puslapis 1 iš 24

Emblema

logo.jpg

Prevencinė programa

Apklausa požiūris

Kas jums svarbiausia renkantis darželį
 
saules zuikuciai.jpg

Projektas

Projektas