Visos
Judumo savaitės renginiai Email

JUDUMO SAVAITĖ - 2018Lietuvoje, kaip ir daugelyje Europos šalių, rugsėjo 17 -21 d. buvo organizuojama didžiausia pasaulyje gyventojų judumą skatinanti kasmetinė miestų kampanija – Europos judumo savaitė.
Kampanijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, skatinti gyventojus, ypač miestiečius, išsaugoti švarų orą, kuo mažiau važinėti automobiliu, daugiau vaikščioti pėsčiomis, naudotis viešuoju transportu, dviračiu ar pasirinkti kitą aplinkai palankią susisiekimo priemonę. Šiais metais Europos judumo savaitės šūkis – „Pasirink ir judėk“.

 

 

Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo pirmoji Email

 
2018-05-25 Email

SUDIE, DARŽELI

 

Gegužės 25 dieną „Boružėlių“ grupės vaikai atsisveikino su darželiu. Šventiškai papuoštoje salėje susitiko ir vaikai, ir jų artimieji. Skambėjo muzika, liejosi eilėraščių posmai, valso ritmu sukosi poros. Gavę diplomus ir prisiminimo dovanėles, vaikai išėję į lauką į dangų paleido balionus - svajones. Geros kloties, būsimiesiems pirmokams ir gražios vasaros.

 
2018-05-23 Email

BRONĖS BUIVYDAITĖS MUZIEJUJE PLAZDENO „MĖLYNASIS DRUGELIS“

 

Šiandien rašytojos Bronės Buivydaitės memorialinio muziejaus kiemelyje vykusioje Meistrelio šventėje mūsų „Boružėlių“ grupės lėlių teatro artistai ( vadovė Dalia Bieliūnienė) savo bendraamžiams iš lopšelių-darželių „Spindulėlis“, „Eglutė“ ir „Žiogelis“ suvaidino Br. Buivydaitės pjesę „Mėlynasis drugelis“.

 

Skaityti daugiau...
 
Futboliukas Email

MAŽOJO FUTBOLIUKO VARŽYBOS

 


2018 m. gegužės 16 dieną vyko Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Žiogelis“ organizuotos mažojo futbolo „Kojos, vartai, kamuoliukas – mano draugas futboliukas“ varžybos Jono Biliūno gimnazijos stadione.

 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Puslapis 1 iš 23

Emblema

logo.jpg

Prevencinė programa

Apklausa požiūris

Kas jums svarbiausia renkantis darželį
 
saules zuikuciai.jpg

Projektas

Projektas