Visos
sveikinimas Email

Paroda Email

RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ, TĖVŲ, MOKYTOJŲ IR KITŲ BENDRUOMENĖS NARIŲ NUOTRAUKŲ PARODA

„EGLUTĖ ŠIMTMEČIUI“

2018 m. gruodžio mėn. Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ bendruomenė organizavo respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, tėvų, mokytojų ir kitų bendruomenės narių nuotraukų parodą „Eglutė šimtmečiui“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti. Tikslas – skatinant saviraišką, kūrybiškumą bei bendruomeniškumą, stiprinti vaikų meninės kompetencijos įgūdžius, teikti kūrybinį džiaugsmą, ugdyti supratimą apie istorines, kalendorines šventes. Parodos iniciatorės – Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ auklėtojos Genovaitė Dubauskienė ir Asta Bakūrienė.

Nuotraukų parodoje dalyvavo 33 ugdymo įstaigos iš: Šiaulių, Vilniaus, Kalvarijos, Anykščių, Kauno, Kelmės, Širvintų, Telšių, Ukmergės, Panevėžio, Jonavos, Alytaus, Kėdainių, Radviliškio, Naujosios Akmenės, Raseinių. Dalyviai atsiuntė 58 nuotraukas. Ačiū, parodos dalyviams, už kūrybiškumą ir išradingumą puošiant eglutes. Dalyvavusiems parodoje pedagogams bus išsiųstos padėkos.

Anykščių lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ nuotraukų paroda lankytojus džiugins iki sausio 18 d. O kas neturi galimybės atvykti į lopšelį-darželį „Žilvitis“ kviečiame pasidžiaugti išradingais kūrybiniais darbais.

Nuotraukų peržiūrai paspauskite paveikslėlio ikoną.

Judumo savaitės renginiai Email

JUDUMO SAVAITĖ - 2018

Lietuvoje, kaip ir daugelyje Europos šalių, rugsėjo 17 -21 d. buvo organizuojama didžiausia pasaulyje gyventojų judumą skatinanti kasmetinė miestų kampanija – Europos judumo savaitė.
Kampanijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, skatinti gyventojus, ypač miestiečius, išsaugoti švarų orą, kuo mažiau važinėti automobiliu, daugiau vaikščioti pėsčiomis, naudotis viešuoju transportu, dviračiu ar pasirinkti kitą aplinkai palankią susisiekimo priemonę. Šiais metais Europos judumo savaitės šūkis – „Pasirink ir judėk“.

Skaityti daugiau...

Rugsėjo pirmoji Email

2018-05-25 Email

SUDIE, DARŽELI

Gegužės 25 dieną „Boružėlių“ grupės vaikai atsisveikino su darželiu. Šventiškai papuoštoje salėje susitiko ir vaikai, ir jų artimieji. Skambėjo muzika, liejosi eilėraščių posmai, valso ritmu sukosi poros. Gavę diplomus ir prisiminimo dovanėles, vaikai išėję į lauką į dangų paleido balionus - svajones. Geros kloties, būsimiesiems pirmokams ir gražios vasaros.

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Puslapis 1 iš 24