Mamyčių diena Email

Motinos diena lopšelyje - darželyje „Žilvitis“

Gegužė - nuostabiausias metų mėnuo, o su juo atkeliauja gražiausia ir šilčiausia pavasario šventė - Motinos diena. Anykščių lopšelis - darželis „Žilvitis“ taip pat ją mielai švenčia, o šiais metais ji paminėta - netradiciškai.

Kovo mėnesį mūsų darželis prisijungė prie respublikinio vaikų meno projekto - akcijos „Svajų gaudyklės“, kurį organizuoja Kauno menų darželis „Etiudas“. Projekto tikslas - išgyventi kūrybos džiaugsmą netradiciškai švenčiant Motinos dieną Lietuvos miestuose, miesteliuose ir kaimuose. Sudaryti sąlygas kiekvienam vaikui sukurti savitą dailės darbelį Mamai ir balandžio 29 d. sutelkti šalies ugdymo įstaigų bendruomenes rengti vaikų meno projektą, skirtą Motinos dienai.

Šiai ypatingai dienai ruošėmės ir mes. Vaikai, padedant auklėtojoms, gamino apskritimo formos lankus-gaudykles. Kadangi lopšelio - darželio „Žilvitis“ bendruomenė dalyvauja projekte „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose“, lankus - gaudykles papuošėme olimpinių žiedų spalvomis, o ant lankų, mažieji kūrėjai, pakabino savo rankelėmis išlankstytas, pieštas saulytes, skirtas savo mamytėms.

Gegužės saulė, pavasario dvelksmas, pirmieji gėlių žiedai ir mažos vaikų saulytės, tegul papuošia pačią gražiausią šventę - Motinos dieną.

drugeliai.jpg