AŠ MOKU DRAUGAUTI Email

Visoje Lietuvoje ši savaitė skelbiama „Savaitė be patyčių“. Prie šios akcijos prisidėjom ir mes, Anykščių lopšelio – darželio „Žilvitis“ ugdytiniai ir auklėtojos. Labai svarbu nuo pat mažų dienų skiepyti vaikams draugiškumą, užuojautą, pagalbą vienas kitam.

Darželyje šią savaitę pradėjome renginiu „Aš moku draugauti“. Į svečius atvyko Anykščių policijos komisariato pareigūnai iš kurių vienas ypatingas „pareigūnas“ - nusikaltėlių gaudytojas, šunų mokykloje mokslus einantis šuo Ūkas.

Auklėtojos suvaidino situaciją, kurios metu „berniukas“ labai nedraugiškai elgėsi „mergaitės“ atžvilgiu, o  priešmokyklinės grupės vaikai vaidino spektaklį apie draugystę „Boružėlė Liputė“.

Draugystės sustiprinimui visi renginio dalyviai iš savo iškirptų delniukų klijavo saulytei spindulėlius, deklamavo eilėraščius, dainavo dainelę apie draugystę.

Darželio kieme draugiškai sustoję vaikai, išvinguriavo besišypsančio veiduko simbolį. Visiems buvo smagu ir gera. Tikimės, kad šis renginys pasėjo gerumo sėklą vaikų širdelėse.

Lopšelio – darželio „Žilvitis“ auklėtojos:

Asta, Liuba, Genovaitė, Laura

drugeliai.jpg