3 Email

Kai sportuoju - olimpuoju 2018"

Kupina naujų patyrimų ir įspūdžių Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ auklėtoja Daiva Urbonavičienė parvyko iš Lietuvos futbolo federacijos ilgalaikės vaikų masinio futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projekto „Futboliukas“ seminaro, vykusio 2009 metų gruodžio mėn. Kaune.

Smagi pažintis su futbolo žaidimu uždarose patalpose, užkrėtė likusias savo ugdymo įstaigos auklėtojas. Pasitarus, jog smagi veikla gali būti įdomi ir kitų Anykščių miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogams ir vaikams, pasiūlėme miesto darželių 5-6 metų ugdymo grupių vaikų auklėtojoms pamokyti ir savo mažuosius auklėtinius spardyti geltonąjį kamuolį.

2010 metų sausio 20 dieną Anykščių lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ vyko pirmoji auklėtojų pažintis su futboliuko vingrybėmis. Kad pirmoji pažintis būtų aiškesnė, pasikvietėme Anykščiuose gerai žinomą jaunesnių ir vyresnių futbolininkų trenerį Juozą Šiaučiulį. Po treniruotės visos auklėtojos buvo gerai nusiteikę, sveikai raudonais žandais dalinosi įspūdžiais: „dabar ir aš kartu su vyru žiūrėsiu futbolo varžybas“, „gera žaisti ir miela prisiminti senus laikus“, „aš dar noriu žaisti!!!“.

Tai pirmoji pedagogų pažintis su futboliuku. Dabar visų Anykščių miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų auklėtojos mokysis su vaikais žaidimo taisyklių, o 2010 metų kovo 17 dieną į futboliuko rungtynes Anykščių lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ susirinks mažieji miesto 5-6 metų futbolistai. Tikimės, jog šventė pavyks ir smagi nuotaika bei draugystė nugalės

saules zuikuciai.jpg