dėl nemokamo maitinimo Email

DĖL NEMOKAMO MAITINIMO

Informuojame, kad nuo 2018 m. sausio 1 d. pasikeitė valstybės remiamų pajamų dydis (VRP): nuo 102 Eur padidėjo iki 122 Eur. Šis rodiklis apsprendžia teisę į socialinę paramą mokiniams (priešmokyklinukams). Pagal priešmokyklinio ugdymo programą ugdomas vaikas turi teisę į nemokamus pietus, jei vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 VRP (183 Eur), o atitikus sąlygas, nustatytas Anykščių rajono savivaldybės tarybos 2014 m. vasario 27 d. sprendimu Nr. 1-TS-94 patvirtinto tvarkos aprašo 5.2.1 – 5.2.6 papunkčiuose, ir kai VRP yra mažesnės nei 2 VRP dydžiai (244 Eur).Anksčiau negavę nemokamo maitinimo dėl per didelių pajamų, galite kreiptis iš naujo į socialinės paramos skyrių. Atitikus nustatytas sąlygas, bus skirtas nemokamas maitinimas iki mokslo metų pabaigos.

saules zuikuciai.jpg