Vokiečių kalbos diena Email

„O kaip vokiškai?“

Darželyje vyksta Goethe's instituto ankstyvasis vokiečių kalbos mokymas.

Du kartus per savaitę vokiečių kalbos mokytoja veda užsiėmimus priešmokyklinukams vokiečių kalba su Hans Hase. Džiugu, kad ir mokykloje pradinėse klasėse yra galimybė tęsti ankstyvajį vokiečių kalbos ugdymą. Programa Hans Hase, paremta natūraliu vaikų domėjimusi viskuo, kas nauja. Užsienio kalbos jie mokosi panašiai kaip ir gimtosios: klausydamiesi, žiūrėdami ir atlikdami (kalbinius) veiksmus. Vaikai žaidžia, dainuoja, šoka, rimuoja, daro darbelius ir dar daug kitų dalykų. Kiškis Hansas dalyvauja visose veiklose ir stengiasi, kad vaikams būtų smagu mokytis. Taip išugdoma palanki nuostata užsienio kalbos atžvilgiu, kuri padeda tvirtus pagrindus tolesniam ir motyvuotam gilinimuisi į kalbas.

Spalio 16 – 20 d. vyksta respublikinė vokiečių kalbos savaitė. Ta proga mūsų darželyje kartu su vokiečių kalbos mokytoja Violeta Neniškiene apsilankė dvi studentės, Anne ir Alessia, iš Vokietijos, kurios svečiuojasi Lietuvoje pagal Erasmus (studentų mainų) programą. Kartu su vaikais dalyvavo veikloje, dainavo, šoko, vaidino, piešė. Vaikams labai patiko, džiaugėsi viešniomis ir išlydėjo su gera nuotaika vėl susitikti.

drugeliai.jpg