Solidarumo bėgimas Email

SOLIDARUMO BĖGIMAS

Solidarumo bėgimas – tai jau tradicine tapusi organizacijos „Gelbėkit vaikus“ iniciatyva, Lietuvoje rengiama 4-ąjį kartą. Solidarumo bėgimo starto švilpukas kasmet aidi šimtuose Lietuvos ugdymo įstaigų, o solidarumo kilometrus bėga dešimtys tūkstančių vaikų.

Bėgimu siekiama skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus moksleivių. Solidarumo bėgimą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei palaiko LR Švietimo ir mokslo ministerija.

Prie šios akcijos prisijungė ir mūsų darželinukai. Gražų rugsėjo 27 rytmetį visi susirinkome darželio kieme, pasimankštinome, paklausėme auklėtojos Gretos pasakojimo apie akcijos tikslą ir visi draugiškai bėgome savo solidarumo kilometrus.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie paramos ir dėkojame tėveliams už paramą.

Solidarumo bėgimo metu surinktos lėšos bus skirtos pozityvios tėvystės ugdymui Lietuvoje bei medicinos punkto įrengimui Zambijoje.

drugeliai.jpg