Viktorina Email

ŠVENTĖ-VIKTORINA „GATVĖJE BŪKI ATSARGUS, ŠITO MOKYK IR KITUS“

2017m. gegužės 9d. lopšelyje–darželyje „Žilvitis“ buvo organizuojama saugaus eismo šventė – viktorina „Gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir kitus“.

Viktorinoje dalyvavo visų miesto ir Kavarsko pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinio amžiaus vaikų komandos su auklėtojomis. Taip pat Anykščių policijos komisariato pareigūnai Rūta ir Nerijus, šuniukas Amsius.

Kartu su šventės personažais kiškiais Morkium ir Striksium vaikai prisiminė saugaus eismo ir elgesio taisykles kelyje, patikslino įgytas žinias apie šviesoforą ir jo spalvas, pakartojo kelio ženklus, atsakinėjo į pateiktus klausimus. Rungtyniavo judrioje veikloje ir žaidimuose. Pareigūnų patarimus ir pamokymus primins vaikams padovanoti atšvaitai, knygelės ir saldžios dovanos. Šventė pasibaigė visiems kartu valgant lauke labai skanią košę.

bitutes.jpg