EBRU tapymas ant vandens Email

Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ projektas „ TAPYMAS ANT VANDENS, KAIP TERAPIJOS PRIEMONĖ – 2“

Labai džiaugiamės turėdami galimybę organizuoti projekto veiklą įstaigoje, nes įdomi ir nekasdieniška veikla vaikams suteikia daug smagių akimirkų. Todėl šių metų lapkričio 4, 18 ir 25 d. dailės studijoje „Teptulis“ vyko tapymo ant vandens užsiėmimai „Saulės Zuikučių“, „Boružėlių“ ir „Drugelių“ grupių vaikams kartu su tėveliais. Buvo šaunu matyti kaip vyksta bendradarbiavimas tarp tėvų ir mokytojos, kiek džiaugsmo suteikia sukurtas piešinys vaikams ir jų tėveliams.

EBRU – iš Turkijos atkeliavusi tapybos rūšis ant vandens, kurioje naudojami tik natūralūs dažai. Ebru menas palankiai veikia vaikų psichiką, todėl plačiai naudojama kaip susikaupimo, atsipalaidavimo, raminimo priemonė, gana sėkmingai padedanti  suvaldyti „maištaujantį“ vaiką. Tam įtakos turi vanduo, spalvos, dinamiškumas, nenuspėjamai besikeičiantis vaizdas, kuris skatina smalsumą ir norą sužinoti, kas bus toliau, eksperimentuoti.

skruzdeliukai.jpg