konkursas Email

KONKURSAS "AUKLĖTOJAS - GERIAUSIAS ŽAIDIMŲ ORGANIZATORIUS"

 

Šiais metais, lapkričio 10 – 11 dienomis, lopšelis-darželis „Žilvitis“ organizavo konkursą „Auklėtojas – geriausias žaidimų organizatorius“, kurį pasiūlė Respublikinė ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacija „Sveikatos želmenėliai“ ir sukvietė dalyvauti auklėtojas iš visos Lietuvos.

Pirmąją dieną auklėtojos susipažino, stebėjo „Drugelių“ ir „Boružėlių“ grupių vaikų paruoštus olimpinį šokį, sveiko maisto šūkį, daineles apie darbelius ir šarkelę varnelę. Išklausė Respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ prezidentės Danutės Jakučiūnienės pranešimą ir aplankė keletą Anykščių žymių vietų.

Antroji diena prasidėjo Anykščių Menų inkubatoriuje. Linksmai nusiteikę Anykščių penkiamečiai ir šešiamečiai  iš trijų skirtingų darželių žaidė su auklėtojomis, kurios pasiūlė begalę įvairiausių žaidimų. O žaidimai lavina ir tobulina vaikų judesius, ugdo valią, nuovoką, drąsą, reakciją, kelia teigiamas emocijas, suartina vaikus. Tad visą tai teko patirti, pajusti ir pamatyti.

Auklėtojų išmone, gebėjimu organizuoti, sudominti stebėjosi ne tik konkurso komisija, bet ir atstovė iš Sveikatos ministerijos, Anykščių vicemeras S. Obelevičius, švietimo skyriaus specialistės N. Mėlynienė, V. Dičiūnaitė.

Po ilgo ir sudėtingo darbo komisija išrinko geriausias auklėtojas ir jas apdovanojo.

 

Gera sveikata priklauso nuo to, ką mes įdėsime šiam mažam žmogeliukui, nuo pat mažens.

 

 

Emblema

logo.jpg

Prevencinė programa

Apklausa požiūris

Kas jums svarbiausia renkantis darželį
 
drugeliai.jpg

Projektas

Projektas