Vaikų velykėlės Email

MAŽOSIOS VAIKŲ VELYKĖLĖS

Pažadinus, kas buvo užmigdyta,

Velykų saulė patekėjo rytą.

Prikėlė žolę, medį, plukės žiedą

Ir vis toliau per dangų rieda...

Darželyje jau tapo tradicija po Velykų švęsti mažąsias Velykėles. Ir šiemet į darželį vaikai po šv. Velykų susirinko kupini džiaugsmingų įspūdžių, nešini spalvingais margučiais. Juos į salę pakvietė Velykų bobutė ir vištelė su dideliu pulku viščiukų.

Vaikai dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus, minė mįsles, žaidė linksmas estafetes, žiūrėjo draugų vaidinamą lėlių teatro spektaklį „Kas išgelbėjo vyšnaitę?“, rideno margučius, rinko stipriausią. Šventė suteikė vaikams daug džiaugsmo, o ypač nudžiugino Velykų bobutės ir vištelės dovanotos saldžios dovanos.

Su atbundančiu pavasariu, sugrįžtančiais paukščiais tegul į jūsų namus ateina švelnus saulės spindulys, pirmųjų pavasarinių gėlių kvapas, o kartu su numargintais margučiais stiprybė, meilė, džiaugsmas.

boruzeles.jpg