Be patyčių Email

VEIKSMO SAVAITĖ „BE PATYČIŲ“

Žodis draugas tai puiku,

Mes draugausime kartu.

Ir draugystė tegul skleidžias,

O patyčių mums nereikia!

Patyčios – ko nors darymas tyčia, įvairus elgesys, kai vaikai žemina, skaudina vieni kitus. Patyčios gali vykti bet kur: darželyje ir už jo ribų, namų kieme, kartais net namuose. Su patyčiomis galima susidurti bet kur, todėl mūsų, lopšelio – darželio „Žilvitis“ ugdytiniai, bendruomenės nariai, aktyviai įsitraukė į organizuojamą akciją „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2016“, kuri vyko kovo 14 – 20 dienomis.   Visą savaitę grupių auklėtojos vaikus mokė būti draugiškais ir tolerantiškais, iškilusias problemas spręsti taikiai, diskutavo apie bendravimą šeimoje ir darželyje. Žaidėme, dainavome, piešėme, kalbėjome apie draugystę ir draugus. Priešmokyklinės „Skruzdėliukų“ grupės vaikai ir jų auklėtojos vaikams parodė spektakliuką „Draugystės namelis“. Bendraudami patyrėme džiugių, malonių akimirkų.

bitutes.jpg