VELYKINIŲ DARBELIŲ DIRBTUVĖLĖS Email

ŠEIMOS ŠVENTĖ - „VELYKINIŲ DARBELIŲ DIRBTUVĖLĖS“

 

Lopšelio-darželio „Žilvitis“ pedagogai jau penktus metus kviečia mamytes, tėvelius, sesutes, broliukus į pavasarinę meistrelių – šeimos šventę „Velykinių darbelių dirbtuvėlės“. Šventės metu vaikai kartu su savo šeimos nariais aplankė kiekvieną lopšelio-darželio grupę, kuriose buvo įsikūrę dirbtuvėlės: „Linksmieji Oliziukai“, „Zuikio pintinėlė“, „Pasipuoškite stalą Velykoms, „Pavasarinės puokštės“, „Šiaudinių paukštelių gaminimas“, „Pirmieji žiedai“, „Velykiniai želmenėliai“, o priešmokyklinės grupės vaikai „Mišrainės fabrikėlyje“, pasiraitoję rankoves ir užsirišę prijuostes, gamino visiems vakarienei mišrainę.

Kad tėveliai nepasiklystų dirbtuvėlių labirintuose, jiems talkino sesutė su broliuku – Zosytė ir Mykoliukas. Jie ne tik rodė kelią, bet ir patys prisidėjo prie įvairių darbelių gaminimo, kalbino ir linksmino vaikus bei jų šeimos narius.

Kai pavasariniai darbeliai jau buvo vaikučių rankose, renginio vedantieji visus pakvietė į salę atsipūsti nuo darbų, pasiklausyti dainelių bei pasistiprinti vaikų ir tėvelių gaminta mišraine. Salėje mus džiugino Austė, Mingailė ir Ignas, kurie atliko dainelę „Triušiukas“, o „Skruzdėliukų“ ir „Drugelių“ grupė draugiškai sudainavo dainą „Žemė“.

Ir galiausiai mūsų lopšelio-darželio didieji šeimininkai, „Skruzdėliukų“ grupės vaikai, pristatė kartu su tėveliais gamintą mišrainę ir pavaišino visus susirinkusius.

 

Ši šventė, tapusi jau tradicine, dar labiau suartina šeimos narius, stiprina jų draugiškus santykius, gerina įstaigos ir šeimų bendradarbiavimą.

 

 

Emblema

logo.jpg

Prevencinė programa

Apklausa požiūris

Kas jums svarbiausia renkantis darželį
 
saules zuikuciai.jpg

Projektas

Projektas