Dainų dainelė 2016 Email

PALAIKYKIME MAŽUOSIUS DAINORĖLIUS!!!

Dainų dainelė – vienas seniausių Lietuvoje respublikinių dainų konkursų, organizuojamas Lietuvos televizijos ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos. Pirmasis konkursas įvyko 1974 m., nuo tada jis organizuojamas kas dveji metai. Netruko prabėgti dveji metai štai ir vėl Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ mažieji dainorėliai dalyvauja vaikų ir moksleivių dainų konkurse „Dainų dainelė - 2016“.

Sausio 15 d. Anykščių muzikos mokykloje vyko „Dainų dainelės“ konkurso II etapas – rajoninis turas. Konkursui lopšelio-darželio „Žilvitis“ meninio ugdymo mokytoja Jurgita Baldauskienė paruošė Ugnę Baliūnaitę (6 m.), Igną Baliūną (6 m.),  Austę Smertjevaitę (5 m.), Sofiją Ražinskaitę (5 m.),  Mingailę Mikėnaitę (5 m.) ir Guostę Grikevičiūtę (4 m.). Komisijos nariai Guostę Grikevičiūtę, Austę Smertjevaitę, Igną Baliūną ir Mingailę Mikėnaitę atrinko į III-ą etapą.

Sausio 27 d. Guostė, Austė, Ignas ir Mingailė dalyvavo respublikinio konkurso „Dainų Dainelė“ III-e atrankiniame etape, kuris vyko Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykloje.   Lopšelio-darželio „Žilvitis“ dainorėliai tapo „Dainų dainelės“ IV-o etapo dalyviais.

2016 m. kovo 6 d. 11 val. Guostės, Austės, Igno ir Mingailės bei Anykščių kultūros centro ir  Anykščių muzikos mokyklos ugdytinės pasirodymą galėsime stebėti per Lietuvos televizijos programą.

Kviečiame palaikyti bei balsuoti už Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis” dainorėlius. Balsuoti galėsite tik vieną savaitę (nuo kovo 6 d., 11.00 val. iki kovo 13 d. 10.59 val.) adresu http://dainudainele.lt/#balsuok . Iš vieno IP adreso galite balsuoti tik vieną kartą.

Nuoširdžiai dėkojame visiems už pagalbą ruošiant vaikus šiam konkursui.

Guoste, Auste, Ignai, Mingaile, lopšelio-darželio „Žilvitis“ draugai džiaugiasi ir didžiuojasi  jūsų talentu. Šaunuoliai!!! Linkime kuo didžiausios sėkmės.

saules zuikuciai.jpg