Šaškių varžybos Email

PRIEŠMOKYKLINUKŲ ŠAŠKIŲ VARŽYBOS „BALTA – JUODA“

Šaškės – patrauklus stalo žaidimas „proto mankšta“ – padeda įgyti naudingų gyvenimui įgūdžių. Šio žaidimo dėka vaikai išmoksta vertinti ir valdyti situaciją, ieškoti geriausių sprendimų, spręsti uždavinius, dorai rungtyniauti. Todėl lapkričio pabaigoje priešmokyklinės „Skruzdėliukų“ grupės vaikai surengė draugiškas šaškių varžybas „Balta-juoda“. Pasikvietę į svečius „Saulės zuikučių“ grupę, lopšelio-darželio „Žilvitis“ darbuotojus ir vaikų tėvelius pradėjo žaidimą. Varžytuvės vyko labai įnirtingai visi buvo susikaupę norintys laimėti. Stebintys draugai negailėjo patarimų žaidžiantiems, tačiau turnyro pabaigoje visi džiaugėsi draugystės pergale. O auklėtojos pastebėjo, kad tai buvo neįprasta vaikams pramoga ir vaikų įspūdžiiai pranoko lūkesčius.

bitutes.jpg