Saugaus eismo abc Email

SAUGAUS EISMO ABC

Saugumas ir sveikata – mūsų visų rūpestis. Kaip sako lietuvių liaudies išmintis: ,,Atsargumas nekainuoja, bet gyvybę dovanoja“.

Spalio 20 d. lopšelyje – darželyje ,,Žilvitis“ vyko saugaus eismo ABC rytmetys. Rytmečio tikslas – plėsti ir įtvirtinti žinias apie saugų eismą gatvėse ir keliuose, pažinti kelio ženklus.

Rytmetyje dalyvavo vyresnių ir priešmokyklinių grupių vaikai. Vaikus aplankė Utenos apskrities Anykščių vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Vaikus nustebino policijos bičiulio Amsiaus ir tarnybinio šuns Ūko apsilankymas. Juos pasitiko kiškiai, rytmečio personažai, kurie kartu su vaikais piešė piešinius, dalyvavo įvairiose rungtyse, estafetėse, atsakinėjo į jiems pateiktus klausimus, žaidė žaidimus, aiškinosi, kaip elgtis gatvėje, keliuose, automobilyje, savo kieme. Stebėjo policijos pareigūno ir jo augintinio Ūko pasirodymą.

Iš renginio visi skirstėsi ne tik geros nuotaikos, pasisėmę žinių apie saugų eismą, kurias vaikams perteikė ne pedagogas, o uniformuoti policijos pareigūnai, o tai vaikams – labai svarbu.

 

Tikimės, kad mūsų žilvitukai niekada netaps nelaimingų atsitikimų gatvėje kaltininkais.

 

Emblema

logo.jpg

Prevencinė programa

Apklausa požiūris

Kas jums svarbiausia renkantis darželį
 
boruzeles.jpg

Projektas

Projektas