Lenktynės su Rudenėliu Email

ŽILVITUKŲ LENKTYNĖS SU RUDENĖLIU

Koks nuostabus ir ypatingas šių metų pirmasis rudens mėnuo. Praėjusiomis paskutinėmis rugsėjo savaitėmis lopšelio-darželio „Žilvitis“ bendruomenė virte virė nuo judėjimą skatinančių respublikinių akcijų ir kūrybinų idėjų proveržio.

Įtakoti respublikinių akcijų „Judėjimo savaitė“ ir „Judri mokykla“ vaikams suorganizavome išvyką į „Labirintų parką“ Anykščiuose. Čia mažieji turėjo galimybę išbandyti savo vikrumą, pastabumą, sumanumą, galėjo patobulinti orientacinius įgūdžius. Kupini įspūdžių vaikai auklėtojoms pasiūlė idėją pasidaryti labirintą savo darželio teritorijoje.

Jau sekančią savaitę paskatinti nuostabios vaikų idėjos renginio personažai Obuoliukai lopšelio-darželio „Žilvitis“ kieme vaikams pagamino obuolį - labirintą. Tai džiaugsmo vaikams buvo.

Belaukiant sporto šventės „Žilvitukų lenktynės su rudenėliu“ vaikai piešė, dekoravo-emblemas, gamino kūrybinius darbelius, plaukimo ir kūno kultūros užsiėmimuose stiprino raumenukus. Ryto rato pokalbiuose diskutavo apie fizinį aktyvumą, vaisių, daržovių, vandens naudą sveikatai mūsų gyvenime. „Elfų“ grupės Jokubo mama Diana vaikams papasokojo apie arbatos naudą sveikatai, mokė arbatos ruošimo paslačių. Vaikai sužinojo kur, kada ir kokias žoleles reikia rinkti. Patys gamino ir ragavo įvairių augalėlių ir uogyčių arbatas.

O išaušus rugsėjo 24 d. rytui lopšelio-darželio „Žilvitis“ kieme vaikus pasitiko du broliukai – obuoliukai, kurie kartu su darželio bendruomene dalyvavo masinėje mankštoje „Tiesiam ranką, keliam koją – mes linksmai čia pasportuojam“. Vėliau vaikai rinkosi prie starto linijos masiniam bėgimui darželio teritorijoje. Prabėgę 250 metrų vaikai dalyvavo linksmosiose estafetėse, važinėjosi paspirtukais,  išbandė save įveikdami obuolį-labirintą kt.

Tai štai koks būna rudeniškai margaspalvis, šiltas, aktyvus ir sportiškas rugsėjis lopšelyje-darželyje „Žilvitis“.

elfai.jpg