Madų šou Email
„ATEITIES DRABUŽIAI IR PAPUOŠALAI“

Saulėtą balandžio 30 d. lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ vyko vaikų madų šou „Ateities drabužiai ir papuošalai“, kuriame vaikai su tėveliais ir pedagogais kūrė eko drabužius iš antrinių žaliavų. Mus paskatino rengti šį šou, mūsų darželio dalyvavimas respublikiniame projekte „Kubuš gamtos mylėtojų klubas“.

Vaikučiai išdidžiai žingsniavo kilimu, demonstruodami kostiumus, sukurtus iš antrinių žaliavų. Stebino pagamintų kostiumų įvairovė ir drąsiai podiumu žingsniuojančių modelių artistiškumas.

O kad būtų lengviau įvertinti drabužių bei papuošalų grožį, vertino pati šauniausia ir geriausia komisija. Komisijos nariai buvo labai geranoriški ir objektyvūs.

Madų šou visiems suteikė daug džiugių akimirkų. Vaikams už dalyvavimą buvo įteiktos padėkos, dovanos iš vaisių, spalvotos kreidelės. Šį renginį vedė ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Asta Bakūrienė ir Genovaitė Dubauskienė.

skruzdeliukai.jpg