Šeimos šventė Email
„PABŪKIME VISI KARTU“

Kartu su pavasariu, su pirmaisiais žiedais, su sodų žydėjimu į mūsų namus pasibeldžia pačios gražiausios šventės - Mamos diena, Tėčio diena, Šeimos diena.  Todėl  balandžio 29 dieną mamytes, tėvelius, sesutes, broliukus pakvietėme į šeimos šventę ,,Pabūkime visi kartu“.

Grupėse veikė kūrybinės dirbtuvėlės - ,,Žvakučių gamyba“, ,,Margaspalvis drugelis“, ,,Puodelis šeimai“, ,,Miklios rankelės-dailūs darbeliai“, ,,Mišrainės pjaustymo cechas“, ,,Užsukite į saulės zuikučių pievelę ir pasigaminkite puokštelę“, kuriose visi kartu dirbo, kūrė ir džiaugėsi pasigamintais spalvingais darbeliais. Šventės personažai - pavasario padėjėjos kvietė į salę atsipūsti po darbų, pasiklausyti skambiausių dainelių ir nuoširdžiausių žodelių. Tėvelius vaikai nustebino savo gabumais. O mišrainės gamintojai, priešmokyklinės grupės vaikai, pakvietė visus pasivaišinti gardžia mišraine.

Tokia šventė, tapusi jau tradicine, dar labiau suartina šeimos narius, stiprina jų draugiškus santykius, gerina įstaigos ir šeimų bendradarbiavimą.

skruzdeliukai.jpg