Šeimos šventė Email
„PABŪKIME VISI KARTU“


Kartu su pavasariu, su pirmaisiais žiedais, su sodų žydėjimu į mūsų namus pasibeldžia pačios gražiausios šventės - Mamos diena, Tėčio diena, Šeimos diena.  Todėl  balandžio 29 dieną mamytes, tėvelius, sesutes, broliukus pakvietėme į šeimos šventę ,,Pabūkime visi kartu“.

Grupėse veikė kūrybinės dirbtuvėlės - ,,Žvakučių gamyba“, ,,Margaspalvis drugelis“, ,,Puodelis šeimai“, ,,Miklios rankelės-dailūs darbeliai“, ,,Mišrainės pjaustymo cechas“, ,,Užsukite į saulės zuikučių pievelę ir pasigaminkite puokštelę“, kuriose visi kartu dirbo, kūrė ir džiaugėsi pasigamintais spalvingais darbeliais. Šventės personažai - pavasario padėjėjos kvietė į salę atsipūsti po darbų, pasiklausyti skambiausių dainelių ir nuoširdžiausių žodelių. Tėvelius vaikai nustebino savo gabumais. O mišrainės gamintojai, priešmokyklinės grupės vaikai, pakvietė visus pasivaišinti gardžia mišraine.

Tokia šventė, tapusi jau tradicine, dar labiau suartina šeimos narius, stiprina jų draugiškus santykius, gerina įstaigos ir šeimų bendradarbiavimą.

 

 

Emblema

logo.jpg

Prevencinė programa

Apklausa požiūris

Kas jums svarbiausia renkantis darželį
 
skruzdeliukai.jpg

Projektas

Projektas