Nedarbas Email

darbAS vasaros laikotarpiu

Informuojame, kad Anykščių vaikų lopšeliai-darželiai laikinai nedirbs šiuo 2015 m. vasaros laikotarpiu:

– Anykščių vaikų lopšelis-darželis „Eglutė“ – nuo 2015 m. liepos 27 d. iki rugpjūčio 23 d.;

– Anykščių vaikų lopšelis-darželis „Žiogelis“ – nuo 2015 m. birželio 29 d. iki liepos 26 d.;

– Anykščių  lopšelis-darželis „Žilvitis“ – nuo 2015 m. birželio 29 d. iki liepos 26 d.;

– Anykščių vaikų lopšelis-darželis „Spindulėlis“ – nuo 2015 m. liepos 27 d. iki rugpjūčio 23 d.

Vaikų tėvai (globėjai) ikimokyklinio ugdymo įstaigos nedarbo laikotarpiu gali naudotis kitų miesto vaikų lopšelių-darželių paslaugomis. Prieš vaikui pradedant laikinai lankyti kitą ikimokyklinio ugdymo įstaigą, tėvai (globėjai) turi pateikti prašymą ir vaiko gimimo liudijimą (ne vėliau kaip prieš 1–2 dienas). Vasaros laikotarpiu mokestis ugdymo reikmėms ikimokyklinio ugdymo įstaigose bus skaičiuojamas pagal faktiškai per mėnesį lankytų dienų skaičių. Vaikų išlaikymo ikimokyklinio ugdymo įstaigoje lengvatos pagal galiojančius dokumentus, bus suteiktos ir vaikų lopšelyje-darželyje, kurį jūsų vaikas laikinai lankys vasaros metu.

skruzdeliukai.jpg