Eglutės ižiebimas Email

KALĖDINĖS EGLUTĖS ĮŽIEBIMAS

Pats nuostabiausias laikotarpis – Kalėdinių švenčių laukimas, o su jomis stebuklų ir lūkesčių išsipildymo metas. Jo metu visi pasinėrę į džiugų laukimą, apimantį pasiruošimą šiai šventei, grožėjimąsi iškritusiomis pirmosiomis snaigėmis, kalėdinių dainų klausymą, dovanėlių gaminimą. Norisi draugauti, apkabinti artimuosius, būti geresniais kitiems, dažniau nusišypsoti.

O kokios Kalėdos, kai nėra eglutės. Tad pasitarę, lopšelio - darželio „Žilvitis“ „Skruzdėliukų“ grupės vaikučiai su auklėtojomis, nutarė parašyti laišką Anykščių miškų urėdui Sigitui Kinderiui, ir paprašyti, gal galėtų mums padovanoti eglutę. Visos bendruomenės džiaugsmui nebuvo ribų, kai gruodžio 4 d. eglutė jau stovėjo darželio kieme. Grupių vaikai atsinešė savo pagamintus žaisliukus, kuriais padabinome žaliaskarę. O pavakary Besmegenis, Malvina ir Buratinas pakvietė į eglutės įžiebimo šventę.

Dabar liko tik sulaukti Kalėdų ir, žinoma, dovanėlių...

elfai.jpg