Sveikuoliai Email

 

Nusirito antroji respublikinio konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“, kurio tikslas ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą,  banga.

Dar baigiantis 2013 m. Anykščių vaikų lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ buvo surengtas šio konkurso I-asis etapas į kurį sportiškai nusiteikę, apsiginklavę gera nuotaika, pasipuošę šiam renginiui skirta atributika susirinko visų Anykščių miesto lopšelių-darželių, Debeikių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės, Troškūnų Kazio Inčiūros vidurinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus, Raguvėlės pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai ir juos lydintys pedagogai. Komandos tarpusavyje rungtyniavo atlikdamos įvairias užduotis. Judriąsias užduotis keitė praktinės užduotys, komandos atliekamus testus keitė kapitonams skirtos užduotys. I-o etapo konkursą stebėjo bei vertino komisija, kurią sudarė Anykščių rajono savivaldybės gydytoja Vaiva Daugelavičienė, Ignalinos sveikatos biuro Anykščių skyriaus specialistė Danutė Gražienė ir Anykščių rajono savivaldybės švietimo skyriaus specialistė Zita Vilkončienė. Susumavus atliktų užduočių rezultatus, Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ komanda surinko daugiausiai taškų ir įgijo teisę atstovauti rajoną konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“  II-ame etape.

 

Respublikoje II-o etapo renginiai vyksta keturiose zonose, kuriuos organizuoja Šiaulių, Kauno, Klaipėdos miestų ir Rokiškio rajono savivaldybės. 2014 m. kovo 18 d. Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ vaikų, pedagogų bei sveikatos priežiūros specialisto komanda atstovavo rajoną II-jame etape, kuris vyko Rokiškio Senamiesčio progimnazijoje. Nusiteikusių ne tik rungtyniauti, bet smagiai ir turiningai praleisti laiką susirinko dešimt ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandų iš Kupiškio, Rokiškio, Biržų, Ukmergė, Utenos, Visagino, Ignalinos, Švenčionėlių, Vilniaus ir Anykščių rajonų.

Konkurso metu komandos turėjo prisistatyti, atlikti organizatorių parengtas užduotis: spręsti testus, atlikti praktines, susijusias su sveikos gyvensenos, saugaus eismo, elgesio su nepažįstamais žmonėmis užduotis, rungtyniauti sportinėje estafetėje.

Pačios smagiausios akimirkos anykštėnų komandai buvo išgirdus, kad šiame etape užimta pirmoji vieta.  Antri liko rokiškėnai, treti kupiškėnai.

Nurimus emocijoms, nuoširdžiai dėkojame Ignalinos visuomenės sveikatos biurui ir šio biuro Anykščių skyriui už paramą vykstant į renginį, Anykščių švietimo pagalbos tarnybai už patarimus, pagalbą, įsigyjant įstaigos atributiką. Nuoširdų ačiū tariame tėveliams bei darželio „Žilvitis“ bendruomenei.

Respublikinio konkurso III-jame etape dalyvaus komandos II-jame etape užėmusios pirmąją ir antrąją vietas. Trečias etapas vyks šių metų balandžio pabaigoje. Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ bendruomenė džiaugiasi šiais laimėjimais  ir dės pastangas, kad ir paskutiniame konkurso etape sėkmingai atstovautų Anykščių rajoną.

Virginija Padūmienė

 

Anykščių lopšelis-darželis „Žilvitis“ direktorė

 


 

Emblema

logo.jpg

Prevencinė programa

Apklausa požiūris

Kas jums svarbiausia renkantis darželį
 
elfai.jpg

Projektas

Projektas