DAINŲ DAINELĖ - 2014 Email

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė” tai vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių. „Dainų dainelė“ siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius. Šiais mokslo metais vykstantis konkursas „Dainų dainelė” mini  40 metų jubiliejų.

Sausio 10 d. Anykščių muzikos mokykloje vyko „Dainų dainelės“ konkurso II etapas – rajoninis turas. Konkursui meninio ugdymo mokytoja Jurgita Baldauskienė paruošė Pranciškų Bugailiškį (4 m.), Miją Meškauskaitę (6 m.), Kotryną Šližytę (6 m)., Žygimantą Šapoką (6 m.), Mantą Kapčių (6 m.), Deimį Dulksnių (6 m.) ir Kornelijų Vėbrą (6 m.). Komisijos nariai Miją Meškauskaitę ir Kornelijų Vėbrą atrinko į III-ą etapą.

Vasario 6 d. Mija Meškauskaitė (6 m.) ir Kornelijus Vėbra (6 m.) dalyvavo respublikinio konkurso „Dainų Dainelė“ III-e atrankiniame etape, kuris vyko Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykloje. Darželio dainorėliai tapo „Dainų dainelės“ IV-o etapo dalyviais. 2014 m. balandžio 12 d. Mijos ir Kornelijaus bei Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Žiogelis“ ir Anykščių muzikos mokyklos merginų ansamblio dainininkių pasirodymą galėsime stebėti per Lietuvos televizijos programą

Nuoširdžiai dėkojame visiems už pagalbą ruošiant vaikus šiam konkursui, o Mijai ir Kornelijui linkime pačios geriausios sėkmės.

bitutes.jpg