Vasario 16 Email
VASARIO  16-OJI,
LIETUVOS GIMTADIENIS
VASARIO  16-OJI, LIETUVOS GIMTADIENIS
     Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ pedagogai visą savaitę su vaikais kalbėjo apie tai, kas yra gimtinė, kokioje šalyje gyvename. Mokėsi lietuvių liaudies žaidimų, dainelių, klausėsi padavimų, pasakojimų apie sostinės atsiradimą, Anykščių miesto kilmę. Piešiniuose vaikai atvaizdavo gimtojo miesto vaizdus, studijavo Lietuvos žemėlapį, žaidė žaidimus, kur reikėjo pasukti galveles, atsakant į klausimus.
      „Boružėlių“ grupės priešmokyklinio amžiaus vaikai kartu su auklėtojomis Genovaite Dubauskiene ir Asta Bakūriene surengė šventinį rytmetį, į kurį pakvietė viso darželio vaikučius. Visų grupių vaikai šoko, dainavo, deklamavo, atsakinėjo į klausimus, o renginio pabaigoje, piešė didžiulį piešinį, vaizduojantį GIMTINĘ.

bitutes.jpg