Išvyka į policijos komisariatą Email
IŠVYKA Į POLICIJOS KOMISARIATĄ
Anykščių lopšelis-darželis „Žilvitis“ 2012 metais vykdo projektą „Kaip užaugti man saugiam“, kurį įgyvendinant plėtojama vaiko, kaip esamo ir būsimo eismo dalyvio, saugaus eismo kompetencija. Projekto siekis – supažindinti ikimokyklinio amžiaus vaikus su saugaus eismo gatvėje taisyklėmis, padėti įgyti jo amžių ir patirtį atitinkančius saugaus elgesio kelyje įgūdžius.
„Boružėlių“ ir „Saulės zuikučių“ grupių vaikai 2012 m. rugsėjo 19 d. išsiruošė į netoliese ugdymo įstaigos Anykščiuose įsikūrusį policijos komisariatą. Rengiantis išvykai, vaikai su auklėtojomis aptarinėjo kaip reikia rūpintis savo saugumu kelyje, kodėl visiems privalu paklusti  taisyklių reikalavimams, kokios profesijos žmonės rūpinasi mūsų saugumu.
Anykščių policijos komisariate vaikai, lydimi uniformuotų policininkų, apžiūrėjo įvairias patalpas. Didelį įspūdį vaikams paliko vieta, kurioje uždaromi žmonės, kaip apibūdino vaikai - „padarę negerus darbus“. Visi prisipažino, kad nenorėtų čia pasilikti. Susidomėję vaikai klausėsi ir atsakinėjo į pateiktus pareigūnų klausimus, išbandė, kaip jaučiamasi, kai uždedami antrankiai. Smagu buvo stebėti dresuoto šuns Ūko pasirodymą, miela paglostyti jo kailiuką.
Vaikai, atsidėkodami policijos darbuotojams, padovanojo piešinių. Pilni įspūdžių, tikėtina, kad praktiškai įtvirtinę saugaus elgesio gatvėje taisykles, saugiai sugrįžo darželin.

kaciukai.jpg