Sporto šventė Email

NUVILNIJO IKIMOKYKLINUKŲ SPORTO ŠVENTĖ

„JEI NORI BŪTI SVEIKAS, TAI SPORTUOK“

2012 m. gegužės 11 d. Anykščių lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ vyko priešmokyklinio amžiaus vaikų sporto šventė „Jei nori būti sveikas, tai sportuok“. Renginys atliepė Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro projekto „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokymo įstaigose 2011-2015 metais“ ir Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ olimpinio ugdymo programos „Mažais žingsneliais olimpiniu keliu“ nuostatas. Šventėje dalyvavo Anykščių miesto ir Kurklių Stepono Kairio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai. Ateidami į šventę, dalyviai atsinešė piešinius tema „Futboliuką aš žaidžiu“, kurie buvo eksponuojami šventės metu.

Skambant muzikai, šventės dalyviai ir svečiai rinkosi sporto aikštyne „Zuikių kiemas“. Juos pasitiko linksmai ir sportiškai nusiteikę Karlsonas su Pepe.
  Pakėlus olimpinę vėliavą, Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ direktorė V. Padūmienė paskelbė šventės pradžią, o dalyvius ir svečius ritminiu šokiu pasveikino priešmokyklinukai. Šmaikščiai komandoms prisistačius, renginys pasiskirstė į dvi dalis. Futboliuką žaidė 8 komandos, o likusieji šventės dalyviai kartu su Karlsonu ir Pepe iškeliavo į „Emocijų ir džiaugsmo šalį“, kur vaikai turėjo atlikti linksmųjų estafečių ir sportinių rungčių užduotis.
  Netruko prabėgti, pakilia nuotaika prasidėjusi šventė. Komandoms įveikus estafečių stoteles ir pasibaigus „Futboliuko“ varžyboms, visi sustojome į draugystės ratą. Komisijos nariams paskelbus „Futboliuko“ turnyro rezultatus, paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo ir pereinamasis prizas – futbolo kamuolys, atiteko Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ komandai. Visų ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos apdovanotos dovanomis bei diplomais. Labai svarbu varžybose nugalėti, bet svarbiausia  - dalyvauti. Smagiai praleidus laiką, visi skaniai vaisinosi koše, o valgant lauke, ji atrodė dar skanesnė.
  Šventės pabaigą vainikavo spalvotų lėktuvėlių skrydžiai, vaikų rankomis pakilę iš Olimpinių žiedų aerodromo.

drugeliai.jpg