Skaitovų konkursas Email

MAŽŲJŲ SKAITOVŲ KONKURSAS JONAVOJE

Kovo 29 d. Anykščių lopšelių-darželių „Eglutė“ ir „Žilvitis“ ugdytiniai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinių įstaigų mažųjų skaitovų konkurse „Spalvingoj eilėraščių pievelėj-2012“, kuris vyko Jonavos vaikų lopšelyje-darželyje „Dobilas“. Konkurso tikslas - atrasti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų tarpe talentingus skaitovus, kurie gebėtų įtaigiu žodžiu, emocijomis veikti klausytoją. Konkurse dalyvavo 40 dalyvių iš įvairių Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų.

Mažųjų skaitovų konkurse dalyvavo ir dviejų Anykščių ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikai. Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ ugdytiniams Lėjai Urbonavičiūtei ir Arnui Žukauskui konkursui pasiruošti padėjo priešmokyklinio ugdymo pedagogės Nijolė Burneikienė ir Vitalija Pakštienė. Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“ auklėtoja Genovaitė Dubauskienė respublikiniam skaitovų konkursui rengė penkiametę Elžbietą Bugailiškytę, o priešmokyklinio ugdymo pedagogė Daiva Urbonavičienė - Gabiją Kisieliūtę. Vykstant į konkursą reikėjo ne tik išmokti raiškiai deklamuoti eilėraštį, bet ir jį iliustruoti, iš kurių, renginio metu, buvo sudaryta graži deklamuotų eilėraščių knygutė.

Pasibaigus konkursui, komisija vienbalsiai lopšelio-darželio „Žilvitis“ ugdytinę Gabiją Kisieliūtę, kuri deklamavo J. Erlicko eilėraštį „Kai skauda dantys“, pripažino geriausia renginio skaitove. Jai įteiktas I-os vietos mažųjų skaitovų diplomas. Elžbieta Bugailiškytė tapo konkurso laureate.

„Smagi, linksma šventė buvo Jonavoje“ – dalinosi įspūdžiais parvykę visi Anykščių miesto mažieji skaitytojai.

kaciukai.jpg