Meistrelių popietė Email
PAVASARINĖ MEISTRELIŲ POPIETĖ ŽILVITYJE
Didžioji Kūrėja gamta uždėjo ant svarstyklių lėkščių Dieną ir Naktį. Pasvyravo lėkštės, pasvyravo ir toji, kur stovi Diena, ėmė leistis žemyn. Diena pasunkėjo ir persvėrė Naktį. Ir tai yra jau ateinančio pavasario ženklas. O su žaliuoju pavasariu į mūsų namus, šeimas, širdis atkeliauja gražiausia, puošniausia šventė – Velykos.
Kadangi Velykos jau nebe už kalnų, lopšelio-darželio „Žilvitis“ bendruomenė - vaikučiai, mamytės, tėveliai, seneliai, sesutes, broliukai, kovo 22 dienos pavakarę, rinkosi į meistrelių popietę „Velykinių darbelių dirbtuvėlės“. Renginio šeimininkai, Grakštusis gaidelis ir Raiboji vištelė, pasitikdami atėjusiuosius, vis aiškino kuriose dirbtuvėlėse ir kokį darbelį galima pasigaminti. O dirbtuvėlių būta įvairių, kuriose vaikai su atvykusiu šeimos nariu galėjo pasigaminti skirtingų velykinio stalo puošmenų: „Oliziukų“, molinių paukštelių, popierinių vazelių bei dėkliukų margučiams susidėti ir kt.. Priešmokyklinėje grupėje įsikūrė kulinarijos meistrai. Jų užduotis - visiems renginio dalyviams pagaminti baltą mišrainę, nes po rimtų kūrybinių darbų, reikia ir pasistiprinti.
Popietės metu, vaikai pasitardami su tėveliais rinkosi į kurias dirbtuvėles užsukti. Visame darželyje girdėjosi smagus darbinis šurmulys, vaikų klegesys ir nuoširdus didžiavimasis savo ir tėvelių bendrai pasigamintu darbeliu. Pasigamintas puošmenas visi parsinešė namo.
Po bendrų kūrybinių darbų įvairiose dirbtuvėlėse, Grakštusis gaidelis ir Raiboji vištytė renginio dalyvius pakvietė į salę, kurioje mielai visi galėjo atsipūsti ir pasiklausyti smagių dainelių bei eilėraštukų. Popietę vainikavo kulinarijos meistrų gaminys – ypatingo gardumo balta mišrainė.
Šventinė popietė baigėsi. Tačiau ji atnešė gaivią tikėjimo galią, kuri apsigyveno mūsų visų širdyse. Norisi palinkėti, kad kartu su atbundančia gamta visų mūsų sielose skleistųsi gerumo gėlės. Lai Šv. Velykų šventė pripildo Jūsų ir Jūsų artimųjų širdis tikro džiaugsmo, šviesos ir vilties. Raskime laiko apkabinti vaiką, priglausti artimą, pasidžiaugti pavasariu. Juk reikia tiek nedaug!
Anykščių lopšelio-darželio „Žilvitis“
logopedė Viktorija Jurkėnaitė,