Šimtadienis Email
ŠIMTADIENIS LOPŠELYJE-DARŽELYJE "ŽILVITIS"

Vakar lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ vyko, jau tradicine tapusi, šimtadienio šventė „O liko tik šimtas dienelių“.

Į „Raidžių šalį“ penkiamečiai vaikai pakvietė net 37 priešmokyklinio amžiaus vaikus iš „Drugelių“ ir Saulės zuikučių“ grupių. Geroji fėja, Raganėlė su Katinu, būsimiems pirmokams surengė linksmą ir nepakartojamą šventę, paįvairintą įvairiomis užduotimis ir išbandymais. Šventės metu priešmokyklinukams išdalintos įvairios nominacijos: už labai didelį norą mokytis mokykloje, išradingumą, draugiškumą, šypsenas ir t.t. O šventės kaltininkai mažesniesiems savo draugams įteikė po simbolinį raktą.

Netradicinė, tačiau sėkmingai įsitvirtinanti šimtadienio tradicija ikimokyklinio ugdymo įstaigoje,  paliko šiltus prisiminimus organizatoriams ir šventės dalyviams – „Drugelių“ ir Saulės zuikučių“ grupių vaikams

Auklėtoja metodininkė Aldona Urbonienė ir

vyr. auklėtoja Genovaitė Dubauskienė.

Nuotraukos pavaduotoja ugdymui Neringa Tumėniene

2012-02-29