MANO ŠALIS – LIETUVA

01

2020 m. vasario 14 d. darželyje buvo paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena – Lietuvos gimtadienis. Lietuvos gimtadienis – tai diena, kai per įvairias veiklas vaikams galima paaiškinti, kas yra Tėvynė, meilė jai, patriotizmas ir kt. Kadangi gimtadienis džiugi šventė, tai nuo pat ankstyvo ryto grupėse šurmuliuodami mūsų ugdytiniai rengėsi tautiniais rūbais, auklėtojos mergaitėms pynė kasas, nuotaikingai kartojo daineles, o pasipuošę su pakilia nuotaika rinkosi į šventiškai papuoštą salę. Pasigirdus Lietuvos Respublikos himno melodijai, visi dalyviai atsistojo ir giedojo himną. Dovanojome gimtinei, Lietuvai tai, kuo patys gyvename, džiaugiamės, ką turime gražiausio – savo šypseną, skambias dainas, linksmus šokius, prasmingus žodžius ir kt. Koncerto metu vaikų rankose pleveno trispalvės, aidėjo džiugus vaikų klegesys, veiduose neblėso šypsenos. Tikimės, kad šios renginio akimirkos vaikams įsimins ilgam – juk teigiami pojūčiai patirti vaikystėje, tai geriausias būdas ugdyti pilietiškumą.

MANO ŠALIS – LIETUVA